Kantory

Największa sieć kantorów w Polsce

Już od 1999 roku główną domeną naszej działalności jest skup i sprzedaż walut. Od początku naszego istnienia na rynku staraliśmy się zapewnić najwyższą jakość usług - tak, by nasi Klienci mogli korzystać z nich z maksymalną wygodą. Dzięki temu, że zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb i bierzemy pod uwagę warunki panujące na lokalnym rynku – dziś stanowimy jedną z najbardziej rozpoznawalnych, stabilnych marek w swojej branży.

Szkolenia

Szkolimy Specjalistów

Wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży daje nam gwarancję odpowiedniej analizy potrzeb uczestników szkoleń. Nasze kursy charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym opartym na wiedzy teoretycznej i na bogatym praktycznym doświadczeniu naszych wykładowców. Są jednocześnie bardzo skuteczne ze względu na bardzo wysokie umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne wykładowców oraz ich znajomość branży i wewnętrznych procedur obowiązująch w firmach i instytucjach, z którymi współpracujemy.

Programy

Wieloletnie doświadczenie w branży

Wdrażane przez nas oprogramowanie zostało stworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń działalności związanej z obrotem walut i postępującą ogólną cyfryzacją. Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i dostosowywane do aktualnych trendów i wymogów jakie stawia dzisiejsza technologia, oraz na potrzeby związane z ciągłym rozwojem naszej firmy.

Programy Exchange Group

Kantor EXG

Program do kompleksowej obsługi kantoru - rejestrowania transakcji walutowo złotówkowych i generownia wymaganych raportów. Jako największa sieć kantorów w Polsce - Exchange Group, stworzyliśmy program stabilny, który używamy w naszych własnych kantorach - ponad 70 placówek na terenie całej Polski. Jako producent oprogramowania kantorowego jesteśmy JEDYNĄ firmą posiadająca swoje własne placówki, w których nasze oprogramowanie sprawdza się od 1991 roku.

  • Współpraca z klasycznymi tablicami do walut Nautica, Opole i Świetlik
  • Wyświetlanie cen walut na nowoczesnym autorskim projekcie naszej firmy - SWW-TV
  • Obsługa większości drukarek igłowych, w tym flagowych OKI 320 i OKI 3320 również Epson 330 LX
  • Generowanie wszystkich wymaganych raportów dla księgowości i sprawozdawczości, w tym raportów: dziennych, miesięcznych i kwartalnych PZ-KAN
  • Możliwość eksportu raportu kasowego dla biura podatkowego do programu Comarch Optima

System Wyświetlania Walut na TV / Tablica kursów walut

System wyświetlania walut na panelach LCD i TV (tutaj).

  • Automatyczne wyświetlanie aktualnych cen walut z programu na panelu LCD i Plazmowym
  • Automatyczne dopasowywanie ilości walut do wielkości ekranu
  • Zakres wyświetlania walut na ekranach od 24" do 60"
  • Możliwość edycji wyświetlanych walut i ich kolejności
  • Możliwość uzyskania wyskakujących reklam i sloganów

2013 Exchange Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.